Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Druh
Zážitek
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 2327 Kč
Obecné místo
Brno

Odstřelovací zbraně

Jako maskovaný odstřelovač!
Nejlepší pušky z Česka, Ameriky a Ruska

3667 Kč
Vyber termín
Dsc00115

Připravili jsme pro tebe speciální střelecké balíčky se zbraněmi, které používají ozbrojené složky z celého světa. S námi nebudeš střílet z běžných zbraní, ze kterých můžeš střílet kdekoli jinde. Připravili jsme opravdu unikátní, aby adrenalin v žilách neklesal.

Po zahájení začne základní instruktáž pro chování na střelnici, školení v ovládání zbraní, praktická ukázka střelby (provádí instruktor) a už si můžeš zastřílet z vybraných zbraní. Na konci se dozvíš, jak moc se ti povedlo (ne)trefovat cíl. Po celou dobu zážitku je třeba dbát pokynů instruktora a dodržovat pravidla bezpečnosti.

K provozování zážitku není potřeba zbrojní pas. Zážitek je určen pro jednoho, ale je možný doprovod a rozdělení munice i pro parťáka.

Děti do 18 let nesmí na střelnici bez doprovodu rodičů. Zážitek není vhodný pro osoby s onemocněním srdce a krevního oběhu. Pro absolvování zážitku je třeba přiměřená fyzická kondice umožňující držení a obsluhu zbraně.


Extrémní lovecké zbraně

Dsc00085

Desert Eagle – pouštní orel nebo také „Deagle“ je velká a těžká pistole dosahující váhy 2 kg a je jednou z největších pistolí na světě. Jakožto výkonná a impozantní zbraň je považován za symbol, ba přímo artefakt. Mít ji v ruce a mít možnost si s ní zastřílet je pro většinu lidí zážitek na celý život. A bude i pro tebe. Smith & Wesson Model 500 je největší, nejtěžší a nejsilnější sériově vyráběný dvojčinný revolver na světě. Tenhle unikát mezi revolvery je schopen proniknout i neprůstřelnou vestou. Mimo jiné se používá na lov medvědů a údajně s ním byl uloven i slon. Zkrácená brokovnice Lupara byla používaná na ochranu ovčích stád a lov vlků (lupus znamená latinsky vlk). Později si ji oblíbila sicilská mafie pro devastující zranění, která tato brokovnice způsobuje.

 • Desert Eagle
 • Smith & Wesson Model 500
 • Lupara
 • 12 nábojů


Krátké zbraně

Zbrane 1

Jako první se ti dostane do rukou vysoce moderní česká pistole CZ P–10C, která je díky novátorskému konstrukčnímu řešení a velké palebné kapacitě používaná ozbrojenými složkami po celém světe a zároveň vhodná i pro skryté nošení na osobní obranu. Se světoznámou rakouskou pistolí Glock 17 se vžiješ do role pravých amerických COP’s, u kterých se tahle pistole stala poznávacím prvkem. A na závěr vyzkoušíš opravdový skvost – českou celoocelovou sportovní pistoli CZ SHADOW 2. Model, se kterým dobří střelce střílejí skvěle a ti nejlepší suverénně vítězí na nejprestižnějších soutěžích.

 • CZ P-10C
 • Glock 17
 • CZ Shadow 2
 • 45 nábojů


Obranné a útočné zbraně

Dsc00248

Se světoznámou rakouskou pistolí Glock 17 se vžiješ do role pravých amerických COP’s, u kterých se tahle pistole stala poznávacím prvkem. Třetí generace české samonabíjecí pušky PAR Mk3 byla v průběhu let testována a je používána speciálními jednotkami a útvary ČR, Izraele, Kazachstánu, Thajska a dalších. Ty budeš mít možnost tenhle unikát vyzkoušet na ostro. A co takhle klasiku? Americká univerzální brokovnice Remington 870 Express zvládne lov, sport i obranu. Aby taky ne! Vyrábí přes 60 let a je ve výzbroji policejních jednotek po celém světě. Díky téhle klasice se vžiješ do kůže SWAT.

 • Glock 17
 • PAR Mk3
 • Remington 870 Express
 • 30 nábojů


Odstřelovací zbraně

Dsc00123

Zažiješ pocity, které měl Vasilij Zajcev, když u Stalingradu střílel s Mosin–Nagant 91/30. Se stále více populární klasikou CZ UB 557 Eclipse zjistíš, proč je Česko světovou zbrojní velmocí. Okusíš, jaké je to být příslušníkem Euro–Amerických armádních a policejních speciálních sil s Útočnou puškou Heckler & Koch 243 TAR. Prostě se z tebe na chvíli stane odstřelovač – sharpshooter.

 • Mosin-Nagan 91/30
 • CZ UB 557 Eclipse
 • Heckler & Koch 243 TAR
 • 35 nábojů


Na prvním místě je pro nás bezpečnost a důraz klademe na správné návyky a metodiku. Se vším ti pomůžeme tak, aby byl zážitek co nejbezpečnější.


Pozor: může se stát, že sportovní střelbě propadneš a stane se nezbytnou součástí tvého života. Těšíme se na tebe v akci.


Možná se ale chceš naučit střelbu a manipulaci se zbraněmi pro vlastní potřebu. V takovém případě zkus náš kurz střelby.

Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

 • Kurz bezpečné manipulace se zbraní
 • Střelba na kryté střelnici
 • Instruktor střelby po celou dobu zážitku
 • Pronájem střelnice
 • Zapůjčení ochrany zraku a sluchu


Není v ceně:

 • Doprava na místo


Extrémní lovecké zbraně

Jako lovec nosorožců!
Extrémně těžký kalibr, extrémně těžké zbraně

2897 Kč
Vyber termín

Krátké zbraně

Jako novodobý pistolník!
České pistole a Americký Glock

2327 Kč
Vyber termín

Obranné a útočné zbraně

Jako Americký COP.
Automatická puška, brokovnice a Glock

2997 Kč
Vyber termín

Odstřelovací zbraně

Jako maskovaný odstřelovač!
Nejlepší pušky z Česka, Ameriky a Ruska

3667 Kč
Vyber termín
Mohlo by se ti také líbit...
Zavolejte nám!