Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Lezení na umělé stěně

Druh
Kurz
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 1397 Kč
Obecné místo
Celá ČR

Kurz pro pokročilé

Prověř své znalosti a dovednosti a nauč se vše, co pro indoor lezení potřebuješ.

1597 Kč
Vyber termín
Lezeni Na Umele Stene 1

Chceš zažít adrenalin a pocit, kdy jediné, co tě dělí od pádu je lano a tvé končetiny? Chceš se naučit pracovat se strachem?  Dokázat si, že výška není něco, co by tě zastavilo? Pak neváhej a zkus umělou stěnu. Lezení je hned po chůzi a běhu pro člověka nejpřirozenější pohyb. Takže na tom, že pocházíme z opic možná bude trocha pravdy. Sportovní lezení je v dnešní době nejpopulárnějším stylem volného lezení.  Není jediný důvod, proč váhat – zkus nejjednodušší způsob, jak se bezpečně naučit sportovní lezení a přihlaš se na kurz lezení.

Tento sport je absolutně bezpečný, pokud dodržuješ pár základních pravidel. Nezbytné předpoklady je dobrý zdravotní stav a odpovídající fyzická zdatnost. Se vším ostatním ti pomůžeme.

Pod vedením certifikovaných instruktorů se naučíš základy lezení, jištění a bezpečnosti na stěně. Jedná se o základní kurz, po kterém budeš znát absolutně nezbytné dovednosti k provozování lezení. Kurz je určen pro ty, kteří s lezením začínají nebo pro pokročilé lezce, kteří chtějí pilovat základy pod dohledem zkušeného instruktora. Kurz má za cíl vychovávat samostatné lezce, kteří mají dostatečně rozvinuté dovednosti a perfektně zvládnutou metodiku.

Základní

P2160497 2048x1365
 • Teorie a praxe ve sportovním lezení
 • Seznámení s lezeckým vybavením, uzlování
 • Bezpečnost na stěně
 • Metodika jištění druholezce
 • Metodika, taktika a technika lezení druholezce
 • Lezení lehkých cest

Kurz pro pokročilé

P2160532
 • Teorie a praxe ve sportovním lezení
 • Bezpečnost na stěně
 • Metodika jištění prvolezce
 • Metodika, taktika a technika lezení prvolezce
 • Lezení
 • Technika pádů a jejich procvičování
 • Bouldering
 • Jak vybrat správné vybavení


Individuální lekce

Psx 20200222 111734 683x1024

Výš, jen výš! Tam já mířím! Pokud se chceš zlepšit v lezení, tak jsi tu správně. O to tady jde především.

Hledáš způsob, jak si zlepšit lezeckou techniku, chceš se naučit pořádně padat nebo lanové techniky? Ať už ti jde jen o tvoji lezeckou dovednost nebo chceš protrénovat a možná se naučit metodiku práce s lanem, jištěním, slaňováním nebo záchranu na laně, tyto lekce jsou přesně pro tebe. Podle tvých schopností vymyslíme individuální program přesně na míru a společně budeme sledovat, jak tě tenhle sport žene dopředu.


Zbývá ti už jen si vybrat. Půjdeme na indoor stěnu nebo na skálu?

Lezeni Na Umele Stene 3

Proč Kurz Lezení právě s Xtreme Adventures?

Individuální přístup pro všechny

Kurzy přesně na míru tvým dovednostem. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý lezec, naši expertní instruktoři ti pomohou zdokonalit všechny techniky a překonat hranice. Každý kurz je pečlivě strukturován tak, aby odpovídal individuálním potřebám a cílům.

Exkluzivní Metody a Techniky

Naše kurzy nabízejí jedinečné metody výuky, které nejsou běžně k dispozici v ostatních lezeckých centrech. Zahrnují inovativní techniky jako je 'Bouldering' a 'Technika pádů', což ti umožní rychleji se učit a zlepšovat.

Bezpečnost a Profesionalita

Bezpečnost je naší nejvyšším prioritou. Všechny naše kurzy jsou vedeny certifikovanými instruktory s bohatými zkušenostmi. Garantujeme, že všechny lezecké techniky jsou předávány s nejvyšší úrovní pozornosti tak, abychom zajistili maximální bezpečnost, metodiku a správné postupy odzkoušené léty praxe.

Komplexní Zkušenost

Nejenže se naučíš lezení, ale také obdržíš komplexní poradenství o správné výbavě, technikách dýchání, a strategiích pro maximalizaci tvé lezecké výkonnosti. A to i po skončení kurzu. Můžeš se kdykoliv na cokoliv doptat. Naše kurzy jsou více než jen lezecké hodiny. Jsou to komplexní zážitky, které rozšíří všechny obzory.

Jedinečná Komunita

Připoj se k naší komunitě nadšenců pro lezení. Kurzy a naše lezecké akce nabízejí skvělou příležitost setkat se s lidmi se stejnými zájmy a k tvorbě nových přátelství. Naše společné akce a setkání jsou skvělým způsobem, jak zůstat spojen s lezeckou komunitou.

Rozhodně doporučuji zkusit tuto lekci/sport/nový zážitek každému, kdo váhá. Každému, kdo chce v sobě najít skrytý potenciál dělat a zkoušet nové věci, neotřelé postupy a taky se poprat s předsudky, které si v sobě nosíme kolikrát úplně zbytečně! A dokonce si myslím, že ve skupině nebo týmu by to byla ještě větší paráda. :)

Bára. Zlín

Kurz lezení u Xtreme Adventures mi dal příležitost postavit se vlastnímu strachu z výšky. Lezení na umělé stěně je pro mě bezpečné prostředí, kde jsem získala jistotu. Rady ,,na míru“ mi pomohly nepanikařit a vydat se snadnější cestou. Kurz mě naučil odhadnout vlastní možnosti, radovat se i z malého úspěchu, odložit své ego, odkrýt své zranitelné stránky a věřit někomu dalšímu. S profesionálním a kamarádským přístupem Xtreme Adventures to jde snadno.

Káťa, Karolinka

Opravdu profesionální přístup, vše proběhlo jak mělo a můžu jen doporučit 🙏 neskutečný zážitek na celý život ❤️

Marek, Vsetín

Po absolvování našich kurzů budeš znát nezbytné techniky a taktiky pro vlastní lezení. Pak to bude jen na tobě. Kam se vydáš příště?


Pozor:
 může se stát, že tomuhle sportu propadneš a stane se nezbytnou součástí tvého života. Těšíme se na tebe v akci.

Na prvním místě je pro nás bezpečnost a důraz klademe na správné návyky a metodiku. To vše tě bezpečně naučíme tak, aby jsi si příště troufl na skalní stěnu i bez nás.


Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

 • Zapůjčení lezeckého vybavení
 • Zkušený instruktor
 • Vstup na stěnu
 • Fotografie


Není v ceně:

 • Doprava na místo
 • Vstup na stěnu

Základní

Nauč se fundamentální základy sportovního lezení a odstartuj svou lezeckou kariéru!

1397 Kč
Vyber termín

Kurz pro pokročilé

Prověř své znalosti a dovednosti a nauč se vše, co pro indoor lezení potřebuješ.

1597 Kč
Vyber termín

Individuální lekce

Posuň svoji lezeckou techniku o level dál!

1497 Kč
Vyber termín
Zavolejte nám!