FAQNejčastěji kladené dotazy

Často kladené otázky se snažíme neustále aktualizovat. Proto, pokud zde nenajdeš odpověď na otázku, napiš ji zde.

Co zážitky mimo ČR v době Covid-19?

Všechny zážitky a kurzy odehrávající se mimo ČR Nebudou až do odvolání organizovány. Pokud ale máš o zážitek zájem, je možné si jej zakoupit a do termínu zadat: dohodou. Ve chvíli, kdy bude možno zážitek organizovat se ozveme a domluvíme termín.

Kde najdu více informací k zážitkům a kurzům?

Po odeslání objednávky na konkrétní kurz či zážitek a doručení platby ti pošleme konkrétní kuchařku s tím, jak bude zážitek organizován, co si připravit, na co si dát pozor, atd.

Jaké jsou možnosti úhrady zážitků či kurzu?

Platbu je možno provést třemi způsoby:

- Platbou platební kartou přímo v objednávce

- Bezhotovostním převodem

- Využití poukazu


Jak je to s cestovním pojištěním?

Cestovní pojištění sjednáváme k zážitkům a kurzům mimo ČR automaticky, není- li uvedeno jinak u smluvního partnera pojišťovny Kooperativa.

Jak funguje storno zážitků kurzů?

Podle obchodních podmínek je zákazník oprávněn jednostranně změnit nebo zrušit termín rezervace, je však povinen uhradit náklady vynaložené v souvislosti s původní rezervací termínu a se změnou či zrušením rezervace v následující výši:

- 15–30 dní před Termínem ve výši 10 % z Ceny,

- 6–14 dní před Termínem ve výši 50 % z Ceny,

- 5 a méně dní před Termínem ve výši 100 % z Ceny.

Jak to funguje s dopravou a ubytováním?

V případě, že není u akce uvedeno ubytování nebo doprava, znamená to, že k danému zážitku není daná služba poskytována. V případě, že ubytování nebo doprava zahrnuta je, ve výše zmíněné kuchařce bude uvedeno kde, za jakých podmínek atd.

Team XA