Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Druh
Zážitek
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 1690 Kč
Obecné místo
Hradec Králové

Expert

Instruktáž + 20 minut letu

2697 Kč
nebo

zaplať zálohu 1200 Kč


Vyber termín
Flyboard 8

Zažij unikátní pocit a extrémně adrenalinový zážitek. Flyboard tě dokáže díky silnému proudu vody dostat až 9 metrů nad hladinu a je jen na tobě, na co si troufneš. Jet několik metrů pod vodou? Vyšvihnout se nad hladinu jako delfín a užít si stav beztíže? Proč ne! Flyboarding je pecka pro vodní nadšence, kteří se chtějí cítit jako superhrdina. Zvládne ho každý, kdo se nebojí, nic složitého nebo náročného tě nečeká. Jen adrenalin proudící žilami.

Máme pro tebe připravené 3 varianty, přičemž se jedna od druhé liší v časové náloži. Ale pozor. nejdelší časová nálož zničí i tvrdého chlapa! Máš na to?

Nejdříve projdeš cca 10 min školením instruktora, který ti vysvětlí ovládání a pohyb na flyboardu a taky samozřejmě bezpečnost. Pak si oblečeš neopren, vestu, helmu a hurá na to! Instruktor ti pomůže zapnout flyboard, teď už jen zbývá skočit do vody a čekat, až se zapnou trysky.

Není třeba nějakých sportovních predispozic. Po domluvě s instruktorem může přidávat sílu trysek a tím zrychlí, zesílí a zintenzivní cely tvůj let.

 

Zážitek je vhodný i pro děti od 7 let v doprovodu rodičů.

Expert

Flyboarding

Tohle je varianta pro odvážné. Čas, který na flyboardu strávíš ti bude připadat jako věčnost. Nauč se delfína, rotace, prostě blbni! Ale pozor, 20 minut ve vzduchu budeš na těle cítit ještě druhy den.


  • projdeš si základní instruktáží a pak hurá do vody
  • čeká tě 20 minut letu


Basic

Flyboard 6

Varianta vhodná pro ty, co zkoušejí Flyboard poprvé a chtějí se naučit, jak celá tahle sranda funguje, jak se dostat z vody a jak vůbec stát.


  • projdeš si základní instruktáží a pak hurá do vody
  • čeká tě 10 minut letu

Medium

Flyboard 12

Buď už jsi na Flyboardu stál(a) a víš, jak se na něm hýbat nebo jdeš poprvé, ale chceš se s Flyboardem sžít. 15 minut v akci na téhle mašině není žádná sranda, každopádně to ale bude to bomba! To ti garantujeme.


  • projdeš si základní instruktáží a pak hurá do vody
  • čeká tě 15 minut letu


Pozor: může se stát, že tomuhle sportu propadneš a stane se nezbytnou součástí tvého života. Těšíme se na tebe v akci.Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

  • Odborné zaškolení v délce 10 minut
  • Zapůjčení veškerého vybavení potřebného pro let (FlyBoard, vodní skútr, neopren, vesta, helma)
  • Služby instruktora


Není v ceně:

  • Plavky ti nepujčíme


Expert

Instruktáž + 20 minut letu

2697 Kč
nebo

zaplať zálohu 1200 Kč


Vyber termín

Basic

Instruktáž + 10 minut letu

1690 Kč
nebo

zaplať zálohu 800 Kč


Vyber termín

Medium

Instruktáž + 15 minut letu

2197 Kč
nebo

zaplať zálohu 1000 Kč


Vyber termín
Zavolejte nám!