Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Druh
Zážitek
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 3397 Kč
Obecné místo
Slovinsko

Jednodenní výstup

Doplnit

3397 Kč
Vyber termín
Sestup Z Triglavu

Triglav (2 864 m n. m.) je nejvyšší hora Slovinska a Julských Alp, která se nachází v Triglavském národním parku na severozápadě země. Triglav podle prastarých legend zosobňoval nejvyššího slovanského boha a byl spojením tří mocných bohů: Svaroga- praotce bohů, Peruna- hromovládce a Svantovíta- boha země. Jestli byl Triglav skutečně nejvyšším bohem slovanů už se dnes asi nedozvíme, ale při výstupu na tuto tajuplnou horu určitě jeho přítomnost pocítíme.

Tohle je trip pro zkušené horolezce, zdatné sportovce a ty, kteří hledají výzvy. Celý výstup i sestup totiž zvládneme během jednoho dne. Zvládnout Triglav za jeden den není nic jednoduchého a zaručujeme, že si sáhneš na dno. Ale pokud nemáš strach a svým schopnostem věříš, pomůžeme ti dostat se bezpečně nahoru i dolů.

Horské výstupy patří mezi náročné zážitky. Nezbytné předpoklady každého z účastníků jsou perfektní zdravotní stav a fyzická zdatnost.


Jednodenní výstup

Triglav 5

Tohle je trip pro zkušené horolezce, zdatné sportovce a ty, kteří hledají výzvy. Celý výstup i sestup totiž zvládneme během jednoho dne. Zvládnout Triglav za jeden den není nic jednoduchého a zaručujeme, že si sáhnete na dno. Ale pokud nemáte strach a svým schopnostem věříte, pomůžeme vám dostat se bezpečně nahoru i dolů.

Horské výstupy patří mezi náročné zážitky. Nezbytné předpoklady každého z účastníků jsou perfektní zdravotní stav a fyzická zdatnost.


Pokud tě zajímá, jak výstup na Triglav vypadá, přečti si o tom na našem blogu.

 


Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

  • 4200 výškových metrů během jednoho dne
  • Průvodce
  • Zapůjčení kompletního horolezeckého vybavení


Není v ceně:

  • Doprava na místo
  • stravování


Jednodenní výstup

Doplnit

3397 Kč
Vyber termín