Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Pilotem letadla

Druh
Zážitek
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 4697 Kč
Obecné místo
Kladno

Simulátor + volný let

Hodina a půl v simulátoru a ve vzduchu. Vítej pilote!

6997 Kč
Vyber termín
Pilotem Letadla 5

Sedni si za knipl letadla a staň se na chvíli pilotem. Pod vedením zkušených pilotů se ti otevřou nekonečné obzory a vyzkoušíš si jaké to je, když ti opravdu narostou křídla. Nebo zkus samotný simulátor letadla. Není to žádná hračka, jde o taktický simulátor s virtuální realitou, který se využívá pro výcvik pilotů. Bere v potaz reálný pohyb stroje, jeho vibrace, má autentické ovládání a letecké přístroje. 

Během předletové přípravy a teorie si s instruktorem naplánuješ let a zkontroluješ meteorologické podmínky. Pokud si chceš nejprve vše vyzkoušet na simulátoru, nezapomeň si vybrat variantu s ním. Vyzkoušíš si vzlétnout, přistát a ovládat letadlo nejprve nanečisto. A pak už se odpoutáš od země v opravdovém stroji. Po celou dobu zážitku budeš mít k ruce pilota – instruktora.

Vyzkoušíš základní pilotáž letadla, při níž budeš řídit letadlo ve stoupání nebo klesání, provádět základní zatáčky a přitom se orientovat v běžných leteckých přístrojích. Vzhledem k tomu, že je letadlo vybaveno dvojím řízením, můžeš si vše užít ze sedadla velitele, vždy však pod taktovkou druhého pilota, který může okamžitě korigovat let. Jediné, co necháte na pilotovi, bude start a přistání letadla.

Poletíme s letadlem CESSNA 172. Letoun vyniká nadprůměrnými letovými vlastnostmi, jednoduchostí pilotáže a zejména vysokou bezpečností letu. Právem se stalo jedním z nejúspěšnějších letadel v historii a jedním z nejrozšířenějších typů provozovaných na celém světě.

Volný let

Pilotem Letadla 12

Během předletového briefingu si s instruktorem nad mapou naplánuješ let, zjistíš si aktuální meteorologické podmínky a zkontroluješ letadlo. Pak tě již čeká samotný let, při kterém budeš letadlo pilotovat.


 • 30 minut teorie a předletová příprava (briefing)
 • 30 minut letu vlastního letu
 • Celkem 60 minut


Simulátor + volný let

Pilotem Letadla 13

Kombinace simulátoru a letu. Pokud chceš ze svého leteckého zážitku dostat maximum, tohle je jasná volba.


 • 30 minut teorie a předletová příprava (briefing)
 • 30 minut letu na simulátoru – příprava na let
 • 30 minut letu s instruktorem
 • Celkem 90 minut


Simulátor letadla

Pilotem Letadla 2

Výhodou simulace letu je to, že si vyzkoušíš jak vzlet, tak přistání letounu samotného. Simulátor tě připraví na samotný let a v letounu se pak budeš cítit mnohem zkušeněji a komfortněji.


 • 60 minut letu na simulátoru
 • Po celých 60 min instruktor jako kopilot
 • Celkem 60 minut


Na palubu si můžeš vzít i své přátele a blízké jako doprovod a podporu. Celkem mohou letět 4 lidé – pilot instruktor, pilot na zkoušku a… záleží jen na tobě, koho si s sebou vezmeš.

Letecké simulátory slouží k tréninku pilotů, ale našli využití také pro rekreační účely, a tak si pilotování může vyzkoušet snad každý.


Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

 • Přistávací a administrativní poplatky
 • Pilot - instruktor po celou dobu akce
 • Pronájem letadla


Není v ceně:

 • Doprava na místo


Volný let

Na hodinu do letadla. Vzlétáme!

4697 Kč
Vyber termín

Simulátor + volný let

Hodina a půl v simulátoru a ve vzduchu. Vítej pilote!

6997 Kč
Vyber termín

Simulátor letadla

Na hodinu do simulátoru. Jdeme na to!

4997 Kč
Vyber termín
Zavolejte nám!