Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Druh
Zážitek
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 1999 Kč
Obecné místo
Praha

Tatra 815

Pořádný náklaďák pro pořádné chlapy! Tatra už startuje!

4597 Kč
Vyber termín
Offroad 5

Chceš zažít netradiční jízdu? Zkusit projet nezpevněný, syrový terén a cítit vůni benzínu? Jízda po silnici je nuda a hledáš trochu adrenalinu? Ideální volbou je offroad! Vyber si ze tří variant, od svižné čtyřkolky přes armádní klasiku Humvee po legendární náklaďák značky Tatra a šlápni na pedál.

Na polygonu tě instruktor seznámí s vozidlem, které sis vybral, ukáže na co si dát pozor a po zbytek akce je to ve tvých rukou. Úkolem je zdolat ty největší pasti v podobě náklonů, brodů a překážek, kterých je na trati opravdu požehnaně. Toto vše můžete zažít ještě s dalšími třemi osobami. Pokud bude chtít doprovod zůstat v klidu a vše zdokumentovat, máme po celé trati připraveny odpočívadla. Z nich je možné celou jízdu sledovat.

Humvee

Offroad 3

HMMWV neboli High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle (Vysoce mobilní víceúčelové kolové vozidlo) je americké vojenské terénní vozidlo. Je také známé pod názvem Humvee, který vznikl zkomolením oficiální zkratky americkými vojáky. Humvee je široce používáno všemi pěti složkami amerických ozbrojených sil, americkou Národní gardou a také armádami dalších zemí.

Sedni si za volant opravdové legendy, která téměř dokáže popřít zákony fyziky. Vojenský speciál americké armády HUMVEE zvládne i ty největší pasti v podobě náklonů, brodů a dalších překážek. A budeš to ty, kdo usedne za volant a všechny tyhle srandy si na trati může projet. 

V prostorách speciálně upraveného terénního polygonu máš jedinečnou možnost vyzkoušet jeho mantinely za volantem. A věř, že tento stroj popírá zákony fyziky!

Čtyřkolky

Offroad 17

Projeď se místy, kde bys sotva prošel pěšky. Naučíš se, jak čtyřkolka pracuje a jak si poradit v různých situacích. Ty sám už zjistíš, kde má stroj své mantinely a kde je máš ty. Půjčíme ti stroj, helmu, rukavice a podle potřeby i kombinézu. K dispozici ti bude taky spousta brodů, bláta, sjezdů, výjezdů a ohromný polygon, který čeká na tebe.

Jednotlivé sekce polygonu jsou rozděleny od nejlehčí až po tu, kde garantujeme, že projedeš se čtyřkolkou takový terén, který bys jen těžko prošel(a) pěšky. Mezi sekcemi budeš mít možnost projet i svižněji abys, obrazně řečeno, prožil(a) vítr ve vlasech. Během jízdy instruktor vysvětlí, jak v jednotlivých případech pracuje technika a co vše lze zažít s nízkým těžištěm u takto otevřeného stroje.

Tatra 815

Offroad 2

Zapomeň na simulátory, zkus si převést těžký náklad náročným terénem naživo. Na vlastní kůži zkusíš, co všechno tento kolos dovede. Za volantem těžkotonážního náklaďáku Tatra 815 si bude každý připadat jako opravdový chlapák. Překoná překážky v těžkém terénu, nezalekne se příkopů ani nerovností. Bahno bude stříkat! Užije si prudké klesání i stoupání v kabině tohoto kolosu. Dvanáct válců, objem 19 000 cm3 – to je výzva pro milovníka motorů. Na offroad polygonu si jízdu terénem užiješ nejprve jako spolujezdec. Ovládání a schopnosti nákladního obra ti předvede zkušený instruktor. Pak už za volant usedneš sám a divoká jízda může začít!

S modelem T815 dosáhl český závodník Karel Loprais šesti vítězství závodě Rallye Dakar.

Tatra 815 je těžký nákladní automobil stavebnicové konstrukce se znakem náprav 4×4 až 12×12. Je určena pro provoz ve velmi těžkém terénu, ale v současné době existují i varianty určené pro smíšené použití i na silnici.

Pro absolvování akce doporučujeme sportovní oblečení a také obuv vhodnou k řízení vozu. Nedoporučujeme podpatky ani těžké boty. Řídit vozidlo smí pouze osoby vyšší 150 cm, starší 18-ti let s vlastním řidičským průkazem skupiny B.


Pozor: může se stát, že offroadům propadneš a stanou se nezbytnou součástí tvého života. Těšíme se na tebe v akci.


Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

  • Pronájem polygonu
  • Zapůjčení vozidel
  • Zapůjčení potřebného vybavení k bezpečné jízdě.
    helma, kombinéza, rukavice apod.


Není v ceně:

  • Doprava na místo


Humvee

Je libo armádní pecku z Ameriky?

Jdeme na to!4297 Kč
Vyber termín

Čtyřkolky

Proletíme se spolu na čtyřkolkách! Už cítím adrenalin?

1999 Kč
Vyber termín

Tatra 815

Pořádný náklaďák pro pořádné chlapy! Tatra už startuje!

4597 Kč
Vyber termín
Mohlo by se ti také líbit...
Zavolejte nám!