Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Druh
Kurz
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 1860 Kč

Pětidenní kurz

Myslíš to s kitingem vážně co?
Vítej mezi profíky!
Tak na co čekáš?

6890 Kč
Vyber termín
Landkiting 5

Naučíme tě kitovat na vodě, na sněhu i na zemi. Stačí si vybrat. Zvládneš ovládat několik velikostí a druhů draků, provedeme tě výcvikem a vyladíme ti techniku. Připravíme tě tak, že příště už zvládneš samostatnou jízdu za drakem i bez instruktora a můžeš si kdekoliv a kdykoliv jezdit po vlastní ose. Kurzy závisí na sezoně. V zimě se věnujeme snowkitingu, v létě si užiješ kitesurfingu a landkitingu. Když nevyjde počasí, nemusíš věšet hlavu, nahradíme ti nevyužité dny kurzu.

Kitingem tě provedou zkušení instruktoři, kteří tě naučí vše nezbytné a zdokonalí tvou techniku. Půjčíme ti profesionální vybavení a ukážeme ti perfektní spoty pro kiting. Nic nenecháváme náhodě a jako vždy pro tebe máme nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu, který tě posune kupředu. 

Landkiting je nejlepším výběrem pro úplné začátečníky. Kite tě táhne (nejčastěji) po trávě, najdeš u nás spoustu dostupných spotů a jezdit můžeš celý rok. I když nejlepší období na landkiting je hned zjara – aspoň se vyjezdíš a jsi ready přejít v létě na vodu nebo v zimě na sníh.

Dvoudenní kurz

Landkiting 10

Ve dvoudenním kurzu budeme pokračovat v tom, co by ses jinak naučil v jednodenním kurzu. Tedy v základech, na kterých se naučíš bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Osvojíš si bezpečnou jízdu za drakem, včetně vracení se na místo startu.

První den kurzu se seznámíš s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka a seznámíš se s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme ti několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém bude následovat samostatná jízda za drakem. Druhý den je zaměřen na samotné ježdění a jeho postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se ti budou věnovat naši zkušení instruktoři.

Pětidenní kurz

Landkiting 1

V tomto kurzu budeme plně zasvěceni do tajů kitingu a jízdy na kitebuggy nebo mountainboardu, včetně nejjednodušších triků. Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí kitingu věnovat naplno a na té nejvyšší úrovni. Pětidenní kurz je nejlepší volbou pro vstup do světa nejen rekreačního powerkitingu.

V pětidenním landkiting kurzu tě seznámíme s kompletní teorií, včetně všech pravidel a zásad jízdy a informací o tom, jak to probíhá na závodech a kiterských spotech. Po zvládnutí samotné jízdy za drakem, se zaměříme na chyby v řízení, které se budeme snažit odstranit. Naučíš se bezpečné jízdě mezi více jezdci (úhybné manévry, řešení krizových situací). Tento kurz bývá obvykle rozdělen do více termínů.

Jednodenní kurz

Landkiting 14

V kurzu se seznámíš se základními principy powerkitingu, a to jak po teoretické tak praktické stránce, včetně jízdy za drakem.

Cílem jednodenního kurzu landkitingu je naučit se základním dovednostem s malými a velkými draky, bezpečná manipulace s vybavením, zvládání startů a přistání, příprava na první rozjezdy a také tvá první jízda za drakem.
Možnost svezení je však ovlivněna tvými schopnostmi a také povětrnostními podmínkami. V případě, že se chceš učit jízdě na mountainboardu, doporučujeme spíše dvoudenní kurz.

Po absolvování našich kurzů získáš nezbytné dovednosti a naučíš se potřebné techniky a taktiky pro vlastní jízdu s kitem. Pak to bude jen na tobě. Kam se vydáš příště?

Pozor: může se stát, že tomuhle sportu propadneš a stane se nezbytnou součástí tvého života. Těšíme se na tebe v akci.

Na prvním místě je pro nás bezpečnost a důraz klademe na správné návyky a metodiku. To vše tě bezpečně naučíme tak, aby jsi si příště troufl na Landkiting i bez nás.Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro landkiting


Není v ceně:

  • Doprava na místo
  • Ubytování
  • Občerstvení


Dvoudenní kurz

Perfektně si osvojíš základy a začneš létat sám!
Jdeme na to!

3490 Kč
Vyber termín

Pětidenní kurz

Myslíš to s kitingem vážně co?
Vítej mezi profíky!
Tak na co čekáš?

6890 Kč
Vyber termín

Jednodenní kurz

Nauč se fundamentální základy pro kiting na zemi!
Pustíme se do toho?

1860 Kč
Vyber termín