Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Druh
Kurz
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 5690 Kč

Pětidenní kurz

Myslíš to s kitingem vážně co?
Vítej mezi profíky!
Tak na co čekáš?

10990 Kč
Vyber termín
Kiting 50

Naučíme tě kitovat na vodě, na sněhu i na zemi. Stačí si vybrat. Zvládneš ovládat několik velikostí a druhů draků, provedeme tě výcvikem a vyladíme ti techniku. Připravíme tě tak, že příště už zvládneš samostatnou jízdu za drakem i bez instruktora a můžeš si kdekoliv a kdykoliv jezdit po vlastní ose. Kurzy závisí na sezoně. V zimě se věnujeme snowkitingu, v létě si užiješ kitesurfingu a landkitingu. Když nevyjde počasí, nemusíš věšet hlavu, nahradíme ti nevyužité dny kurzu.

Kitingem tě provedou zkušení instruktoři, kteří tě naučí vše nezbytné a zdokonalí tvou techniku. Půjčíme ti profesionální vybavení a ukážeme ti perfektní spoty pro kiting. Nic nenecháváme náhodě a jako vždy pro tebe máme nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu, který tě posune kupředu. 

Kitesurfing si užiješ s tažným drakem na vodě. Jestli jsi nikdy kite v ruce neměl/a, do vody se nehrň – nebo se obrať na profíky, kteří tě naučí draka bezpečně ovládat. To je pravidlo surfkitingu.

Třídenní kurz

Kiting 49

Ve dvoudenním kurzu budeme procvičovat fundamentální základy, na kterých se naučíš bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Osvojíš si bezpečnou jízdu za drakem, včetně vracení se na místo startu.

První den kurzu se seznámíš s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka a seznámíš se s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme ti několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém bude následovat samostatná jízda za drakem. Druhý a třetí den je zaměřen už jen na samotné starty a základy jízdy a postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se ti budou věnovat naši zkušení instruktoři.

Dvoudenní kurz

Landkiting 25

V kurzu se naučíš bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Osvojíš si start a jízdu po větru. Kurz je úvodním vstupem do kiteboardingu a tvou první lekcí.

První den kurzu se seznámíš s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka a seznámíš se s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme ti několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém bude následovat samostatná jízda za drakem. Druhý den je zaměřen na samotné ježdění a jeho postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se ti budou věnovat naši zkušení instruktoři.

Pětidenní kurz

Kiting 45

V tomto kurzu budeme plně zasvěceni do tajů kitingu a surfkitingu, včetně nejjednodušších triků. Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí kitingu věnovat naplno a na té nejvyšší úrovni. Pětidenní kurz je nejlepší volbou pro vstup do světa nejen rekreačního powerkitingu.

V pětidenním kurzu kitesurfingu tě seznámíme s kompletní teorií, včetně všech pravidel a zásad jízdy a informací o tom, jak to probíhá na závodech a kiterských spotech. Po zvládnutí samotné jízdy za drakem, se zaměříme na chyby v řízení, které se budeme snažit odstranit. Naučíš se bezpečné jízdě mezi více jezdci (úhybné manévry, řešení krizových situací). Tento kurz bývá obvykle rozdělen do více termínů.

Po absolvování našich kurzů získáš nezbytné dovednosti a naučíš se potřebné techniky a taktiky pro vlastní jízdu s kitem. Pak to bude jen na tobě. Kam se vydáš příště?

Pozor: může se stát, že tomuhle sportu propadneš a stane se nezbytnou součástí tvého života. Těšíme se na tebe v akci.


Na prvním místě je pro nás bezpečnost a důraz klademe na správné návyky a metodiku. To vše tě bezpečně naučíme tak, aby jsi si příště troufl na Kitingsurfing i bez nás.

Nebo chceš kurz zažít na prosluněné Sicíli? pak se podívej sem.


Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací email. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, ozvi se a navrhni vlastní termín. V opačném případě se ozveme my a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro kitesurfing


Není v ceně:

  • Doprava na místo
  • Občerstvení
  • Ubytování


Třídenní kurz

Perfektně si osvojíš základy a začneš létat sám!
Jdeme na to!

7990 Kč
Vyber termín

Dvoudenní kurz

Nauč se fundamentální základy pro kiting na vodě!
Pustíme se do toho?

5690 Kč
Vyber termín

Pětidenní kurz

Myslíš to s kitingem vážně co?
Vítej mezi profíky!
Tak na co čekáš?

10990 Kč
Vyber termín
Zavolejte nám!