fbpx
Na jak dlouho?
1 hodina
Termín
domluvou
Typ
zážitkové střelba
Počet míst
1
Cena: 3 097 Kč

Nachystali jsme pro tebe speciální odstřelovací balíček. S námi nebudeš střílet z běžných zbraní, ze kterých můžeš střílet kdekoli jinde. Připravili jsme opravdu unikátní zbraně, aby adrenalin nepřestával proudit.

Zažiješ pocity, které měl Vasilij Zajcev, když u Stalingradu střílel s Mosin-Nagant 91/30. Se stále více populární klasikou CZ UB 557 Eclipse zjistíš, proč je Česko světovou zbrojní velmocí. Okusíš, jaké je to být příslušníkem Euro-Amerických armádních a policejních speciálních sil s Útočnou puškou Heckler & Koch 243 TAR.

Po zahájení začne základní instruktáž pro chování na střelnici, školení v ovládání zbraní, praktická ukázka střelby (provádí instruktor) a poté následuje střelba z vybraných zbraní. Celý zážitek je ukončen vyhodnocením výsledků střelby. Po celou dobu zážitku je třeba dbát pokynů instruktora a bezvýhradně dodržovat pravidla bezpečnosti.

K provozování zážitku není potřeba zbrojní pas.

Děti do 18 let nesmí na střelnici bez doprovodu rodičů. Zážitek není vhodný pro osoby s onemocněním srdce a krevního oběhu. Pro absolvování zážitku je třeba přiměřená fyzická kondice umožňující držení a obsluhu zbraně.

Je v ceně
  • kurz bezpečné manipulace se zbraní
  • střelba na kryté střelnici
  • instruktor střelby po celou dobu zážitku
  • střelivo - 35 ks
  • Pronájem střelnice
  • Zapůjčení ochrany zraku a sluchu
3 097 Kč
cena je udávaná za osobu, ale zážitek lze rozdělit mezi dvě osoby