Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Druh
Zážitek
Nejbližší termíny
Cena
od 11111 Kč
Obecné místo
Zásmuky u Kutné Hory

Transformační víkend

Jestli hledáš hluboký transformační zážitek, tvoje cesta začíná tady!11111 Kč
nebo

zaplať zálohu 3500 Kč,
zbytek do 14 dnů


Firewalking 11

Vykroč ze své komfortní zóny. Překonej své strachy a obavy. Naučíš se pracovat se svými strachy, svou myslí, překonáš hranice. Po firewalkingu nabere tvůj život úplně nový rozměr.

Chůze přes žhavé uhlí nám dává lekci o tom, že naše myšlenky a přesvědčení mají vliv na realitu. Potvrzuje sílu význam instinktů a sílu intuice. Ukáže ti hloubku tvého potenciálu. A to nejdůležitější – posune ti hranice strachu. Jakmile přejdeš přes 800 stupňů žhavé uhlíky bez jediné popáleniny, pochopíš, že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné bloky, které si nosíš v sobě a které tě brzdí. Protože nakonec je to jen tvůj vnitřní hlas, který stojí mezi tebou a překročením ohně.

Uprostřed přírody tě čeká zážitek, na který nezapomeneš. Nikam nespěcháme, dáme ti čas. Během víkendu tě čeká sebepoznání a budeš si mnohem více věřit. Tohle kombo ti zajistí spokojenější život, který si budeš užívat plnými doušky, za to dáme nohu do ohně. Odstraníš staré bloky, které si v sobě neseš už dlouhá léta a které tě brzdí v rozletu.

Celý víkend bude transformační. Firewalking, meditace, rappé medicíná – to nejsou cíle. Jsou jen prostředkem, jak dojdeš poznání sebe sama. Prostředkem k naplněnějšímu životu, kterému nebrání naše strachy a přesvědčení. Tak co, chceš žít naplno?


Proč chodíme přes žhavé uhlí?

STRACHY
Každý z nás máme nějaké strachy. Někdo se bojí více a někdo méně. Vědecké studie však ukazují, že lidé kteří si plní své sny a cíle, se svým strachům staví tváří v tvář. 

Jak to máš se strachy TY?
Bojíš se? Máš strach z toho co si o tobě říkají ostatní?
Bojíš se, co když to nevyjde? Bojíš se jít do AKCE? Máš strach komunikovat s ostatními lidmi a říkat co doopravdy cítíš ..???


CHŮZE PŘES ŽHAVÉ UHLÍ - FIREWALKING

Má obrovský vliv na tvé psychologické nastavení. 
V momentě kdy přejdeš přes 800 stupnů žhavé uhlíky, a to bez jediné popáleniny, pochopíš že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné "BLOKY" které tě brzdí.


Analýza Tělo, Mysl, Duch

Po celý víkend budeš mít možnost analyzovat svůj stav.

Jak to bude celé probíhat?

 • Začínáme ve čtvrtek večer příjezdem na místo a seznámením se s prostorem a ubytováním. Následuje společná večeře a zahájení kruhu se sdílením.
 • V pátek nás čeká ranní rozcvička s meditací a otužováním, lehká snídaně, dopolední program, odpolední sdílení a příprava na kakaovou ceremonii, večeře, noční program. 
 • Sobotní ranní procházka, snídaně, dopolední/odpolední program a příprava na FIREWALKING, oslava transformace.
 • Neděle ranní cvičení s meditací a otužováním, snídaně, sdílení, společní oběd a rozloučení 


Co tě během víkendu čeká?

 • Poznáš sám/sama sebe a to, že tvé možnosti jsou neomezené.
 • Dojdeš k většímu sebevědomí a naučíš se mít se rád/a. Protože věřit sobě a svému tělu je základ šťastně prožitého života.
 • Odstraníš bloky, které tě brzdí – i ty z nejhlubší minulosti.
 • Prožiješ meditaci. Dozvíš se proč a jak meditovat a během celého víkendu poznáš různé meditace a techniky.
 • Vystoupíš z komfortní zóny. Když nic neuděláš, nic nezkazíš. To je sice pravda, ale taky nic nedokážeš! Odhodíš bloky, stud a pochopíš, že být mimo svou komfortní zónu je hodně fajn pocit.
 • Přejdeš přes žhavé uhlí při posvátné ceremonii a pochopíš, že dokážeš cokoliv chceš.
 • Překonáš své strachy, které tě v životě brzdí a postavíš se jim tváří v tvář.
 • Vyzkoušíš medicínu rapé v praxi.
 • Vyzkoušíš Sanangu -Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a harmonizovat kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku mozkovou.
 • Čeká tě Kakaové ceremonie pocházejí z mayských a aztéckých tradic ve Střední a Jižní Americe, kde se používají k duchovním, léčivým a ceremoniálním účelům pro vnitřní probuzení a tvůrčí vedení. Při kakaové ceremonii pijeme kakao, abychom se znovu spojili s naší vnitřní esencí, která nás vede životem vpřed. Duch kakaa nám pomáhá spojit se sami se sebou, více poznat sám sebe, odbourat negativní bloky, otevřít své srdce, najít mír v duši a projasnit svou mysl. Kakao neobsahuje, žádné psychotropní ani halucinogenní látky, není tedy třeba se obávat žádných mimotělních zážitků. Každý však může vnímat účinky kakaa odlišně na základě individuální senzitivity a otevřenosti vůči Kakau.
 • Budeš pracovat se záměry -Tím, že se člověk naučí zacházet se záměrem, získá možnost spolupracovat s tvůrčími silami univerza na projevení svých snů. Záměr je to, čeho chceme dosáhnout. Bod, do něhož soustředíme svou pozornost – a tedy i energii. Stanovení záměru nám může pomoci nejen při obřadné práci, ale třeba i při pracovním jednání nebo při průchodu určitou životní etapou. V okamžiku, kdy si nejsme jistí tím, co potřebujeme udělat, se stačí přidržet záměru, který jsme si stanovili. On pak funguje jako maják, který nám bude i v té nejzuřivější bouři připomínat, kudy je třeba plout.
 • A mnohem více. Celý tento víkend bude opravdu „transformační“ a sebepoznávací. Podíváš se do hloubky sebe samé/ho a pochopíš spoustu věcí, které ti zbytečně unikaly.


Transformační víkend

Firewalking 9

Rychlovky se nepočítají a chceme jít pěkně do hloubky. Proto firewalkingu a celému poznání sebe sama věnujeme celý prodloužený víkend. Můžeš se s náma vsadit, že na konci víkendu budeš o všem přemýšlet úplně jinak.

Jaký program tě čeká?

Začínáme ve čtvrtek v 6 odpoledne. Seznámíme se, dozvíš se, co tě čeká, můžeš se podělit, co od víkendu očekáváš ty. Těšit se můžeš i na skvělou večeři a čas strávený s ostatními.

Celý pobyt budeme začínat ranní jógou, dechovým cvičením, otužováním a společnou snídaní. Kromě dalšího odpoledního programu tě čeká i osobní volno, dobrý oběd a seznámení se s léčivou rapé. Po večeři se těš na hlavní bod programu – během noci proběhne oslava a rituál se samotnou chůzí přes žhavé uhlí.

Neděli také začneme ranní jógou, dechovým cvičením a otužováním. Dáme si společnou snídani a posdílíme mezi sebou zážitky a uvědomění, kterými jsme si každý za poslední dva dny prošli. Stihneme ještě i oběd, nějaké společné fotky na památku a odpoledne kolem druhé hodiny se rozloučíme.

Celý seminář zakončíme rituálem, díky kterému navždy odblokuješ svoje největší strachy. Uvědomíš spoustu věcí o sobě samé(m)a zklidníš mysl. Poté tvůj život nabyde nových rozměrů.

Víkend proběhne v krásné Usedlosti Nouzov v Zásmukách.


Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací e-mail. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, společně se domluvíme a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Vaše nejčastější otázky

 • Nespálím se? "Z mých osobních zkušeností jsem viděl už tisíce lidí přecházet přes žhavé uhlíky a nikdy jsem neviděl ani nezažil nic drastického nebo něco extrémního. Je to mnohem jednodušší než jak to vypadá a zní." Josef - lektor.


 • Co když se budu bát a nepřejdu to? Každý máme možnost volby a i ty dostaneš možnost volby, jestli chceš přejít nebo ne. Vše bude záležet jen a jen na tobě. Ale na našich seminářích přechází velká většina a to i ti, kteří si myslí že by to nikdy neudělali 


 • Jak bude celý víkend probíhat? Celý víkend bude vedený formou semináře a hlavně formou tvé interakce. Tedy, budeme si dost povídat a u toho dělat praktická cvičení. Témata která budeme probírat budou sebepoznání, komunikace a hlavně strachy. Cvičení budou z jógy, meditace a celkově z osobního rozvoje.


 • Můžu si sebou vzít malé dítě, nebo pejska? Celý víkend bude zaměřený na tvé sebepoznání, proto je potřeba aby tvoje pozornost směřovala do nitra tebe samého. Pokud tam budeš mít dítě nebo pejska, tak se nebudeš moci 100% soustředit sama na sebe, což je velká škoda. Ale pokud opravdu cítíš že chceš přijít i s tvým doprovodem, tak samozřejmě jsi vítán.


Přátelé, opravdu se nemáte čeho obávat, tento seminář je jedinečný a ve vašem životě vás může posunout hodně daleko.

Proto se nebojte, váš strach vás bude jen omezovat ať už budete dělat cokoliv.

Pokud se chcete postavit vašim největším strachům a to v jeden jediný den, tak tohle je pro vás jak ušité.

Seminářem tě provede přední český lektor - Josef Hoang. Více o něm se dozvíš v našem týmu.

Je v ceně:

 • Ubytování
 • Plná penze
 • Vnitřní bazén


Není v ceně:

 • Doprava na místo
 • Sauna (za symbolický příplatek)


Transformační víkend

Jestli hledáš hluboký transformační zážitek, tvoje cesta začíná tady!11111 Kč
nebo

zaplať zálohu 3500 Kč,
zbytek do 14 dnů