Druh
Zážitek
Nejbližší termíny
25.08.2022 - 28.08.2022 (lokace: Zásmuky u Kutné Hory) - Transformační víkend
Cena
Od 8970 Kč
Obecné místo
Zásmuky u Kutné Hory
Firewalking 11

Vykroč ze své komfortní zóny. Překonej své strachy a obavy. Naučíš se pracovat se svými strachy, svou myslí, překonáš hranice. Po firewalkingu nabere tvůj život úplně nový rozměr.

Chůze přes žhavé uhlí nám dává lekci o tom, že naše myšlenky a přesvědčení mají vliv na realitu. Potvrzuje sílu význam instinktů a sílu intuice. Ukáže ti hloubku tvého potenciálu. A to nejdůležitější – posune ti hranice strachu. Jakmile přejdeš přes 800 stupňů žhavé uhlíky bez jediné popáleniny, pochopíš, že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné bloky, které si nosíš v sobě a které tě brzdí. Protože nakonec je to jen tvůj vnitřní hlas, který stojí mezi tebou a překročením ohně.

Uprostřed přírody tě čeká zážitek, na který nezapomeneš. Nikam nespěcháme, dáme ti čas. Během víkendu tě čeká sebepoznání a budeš si mnohem více věřit. Tohle kombo ti zajistí spokojenější život, který si budeš užívat plnými doušky, za to dáme nohu do ohně. Odstraníš staré bloky, které si v sobě neseš už dlouhá léta a které tě brzdí v rozletu.

Celý víkend bude transformační. Firewalking, meditace, rappé medicíná – to nejsou cíle. Jsou jen prostředkem, jak dojdeš poznání sebe sama. Prostředkem k naplněnějšímu životu, kterému nebrání naše strachy a přesvědčení. Tak co, chceš žít naplno?


Co tě během víkendu čeká?

 • Poznáš sám/sama sebe a to, že tvé možnosti jsou neomezené.
 • Dojdeš k většímu sebevědomí a naučíš se mít se rád/a. Protože věřit sobě a svému tělu je základ šťastně prožitého života.
 • Odstraníš bloky, které tě brzdí – i ty z nejhlubší minulosti.
 • Prožiješ meditaci. Dozvíš se proč a jak meditovat a během celého víkendu poznáš různé meditace a techniky.
 • Vystoupíš z komfortní zóny. Když nic neuděláš, nic nezkazíš. To je sice pravda, ale taky nic nedokážeš! Odhodíš bloky, stud a pochopíš, že být mimo svou komfortní zónu je hodně fajn pocit.
 • Přejdeš přes žhavé uhlí při posvátné ceremonii a pochopíš, že dokážeš cokoliv chceš.
 • Překonáš své strachy, které tě v životě brzdí a postavíš se jim tváří v tvář.
 • Vyzkoušíš medicínu rapé v praxi.
 • A mnohem více. Celý tento víkend bude opravdu „transformační“ a sebepoznávací. Podíváš se do hloubky sebe samé/ho a pochopíš spoustu věcí, které ti zbytečně unikaly.


Transformační víkend

Firewalking 9

Rychlovky se nepočítají a chceme jít pěkně do hloubky. Proto firewalkingu a celému poznání sebe sama věnujeme celý víkend. Můžeš se s náma vsadit, že na konci víkendu budeš o všem přemýšlet úplně jinak.

Jaký program tě čeká?

Začínáme ve čtvrtek v 6 odpoledne odpoledne. Seznámíme se, dozvíš se, co tě čeká, můžeš se podělit, co od víkendu očekáváš ty. Těšit se můžeš i na skvělou večeři a čas strávený s ostatními.

Celý pobyt budeme začínat ranní jógou, dechovým cvičením, otužováním a společnou snídaní. Kromě dalšího odpoledního programu tě čeká i osobní volno, dobrý oběd a seznámení se s léčivou rapé. Po večeři se těš na hlavní bod programu – během noci proběhne oslava a rituál se samotnou chůzí přes žhavé uhlí.

Neděli taky začneme ranní jógou, dechovým cvičením a otužováním. Dáme si společnou snídani a posdílíme mezi sebou zážitky a uvědomění, kterými jsme si každý za poslední dva dny prošli. Stihneme ještě i oběd, nějaké společné fotky na památku a odpoledne kolem druhé hodiny se rozloučíme.

Celý seminář zakončíme rituálem, díky kterému navždy odblokuješ svoje největší strachy. Uvědomíš spoustu věcí o sobě samé(m)a zklidníš mysl. Poté tvůj život nabyde nových rozměrů.

Víkend proběhne v krásné Usedlosti Nouzov v Zásmukách.


Jakmile dokončíš objednávku, dorazí ti potvrzovací e-mail. To znamená, že s tebou počítáme! V případě, že se jedná o objednávku bez termínu, společně se domluvíme a najdeme termín, který nejvíc vyhovuje jak tobě, tak našim lektorům a instruktorům. Domluvíme se na podrobnostech a detailech a pak už se uvidíme v akci!

Je v ceně:

 • Ubytování
 • Plná penze
 • Vnitřní bazén


Není v ceně:

 • Doprava na místo
 • Sauna (za symbolický příplatek)


Transformační víkend

Jestli hledáš hluboký transformační zážitek, tvoje cesta začíná tady!11111 Kč
nebo

zaplať zálohu 2500 Kč,
zbytek do 14 dnů