fbpx

Často kladené dotazy

Často kladené otázky

 

Často kladené otázky se snažíme neustále aktualizovat. Proto, pokud zde nenajdeš odpověď na otázku, napiš ji zde.

 

Co zážitky mimo ČR v době Covid-19?

Všechny zážitky a kurzy odehrávající se mimo ČR Nebudou až do odvolání organizovány. Pokud ale máš o zážitek zájem, je možné si jej zakoupit a do termínu zadat: dohodou. Ve chvíli, kdy bude možno zážitek organizovat se ozveme a domluvíme termín.

 

Kde najdu více informací k zážitkům a kurzům?

Po odeslání objednávky na konkrétní kurz či zážitek a doručení platby ti pošleme konkrétní kuchařku s tím, jak bude zážitek organizován, co si připravit, na co si dát pozor, atd.

 

Jaké jsou možnosti úhrady zážitků či kurzu?

Platbu je možno provést třemi způsoby:

  1. Platbou platební kartou přímo v objednávce
  2. Bezhotovostním převodem
  3. Využití poukazu

 

Jak je to s cestovním pojištěním?

Cestovní pojištění sjednáváme k zážitkům a kurzům mimo ČR automaticky, není- li uvedeno jinak u smluvního partnera pojišťovny Kooperativa.

 

Jak funguje storno zážitků  kurzů?

Podle obchodních podmínek má zákazník povinnost oznámit storno nejpozději 7 dní před konáním dané akce. V případě, že storno oznámí v méně, než této 7mi denní lhůtě, platba nebude vrácena z důvodu zaplacených nákladů za danou akci.

 

Jak to funguje s dopravou a ubytováním?

V případě, že není u zážitku uvedeno ubytování nebo doprava, znamená to, že k danému zážitku není daná služba poskytována. V případě, že ubytování nebo doprava zahrnuta je, ve výše zmíněné kuchařce bude uvedeno kde, za jakých podmínek atd.