fbpx

Xtreme hunter Extrémní lovecké zbraněBrno

Xtreme hunter
Extrémní lovecké zbraně

Brno

Zobrazit galerii

Druh

zážitkové střelba

Termíny

Termín je dohodou.

Na jak dlouho?

1 hodina
Cena: 2497 Kč

Unikátní střelecký balíček pro ty, kteří to s velikostí myslí opravdu vážně. Dostanou se ti do rukou velké ruční zbraně pro lov medvědů, slonů a dalších velikánů. S námi nebudeš střílet z běžných zbraní, ze kterých můžeš střílet kdekoli jinde. Tyhle zbraně jsou extrém a adrenalin v žilách tady garantujeme!

Desert Eagle – pouštní orel nebo také „Deagle“ je velká a těžká pistole dosahující váhy 2 kg a je jednou z největších pistolí na světě. Jakožto výkonná a impozantní zbraň je považován za symbol, ba přímo artefakt. Mít ji v ruce a mít možnost si s ní zastřílet je pro většinu lidí zážitek na celý život. A bude i pro tebe.

Smith & Wesson Model 500 je největší, nejtěžší a nejsilnější sériově vyráběný dvojčinný revolver na světě. Tenhle unikát mezi revolvery je schopen proniknout i neprůstřelnou vestou. Mimo jiné se používá na lov medvědů a údajně s ním byl uloven i slon.

Zkrácená brokovnice Lupara byla používaná na ochranu ovčích stád a lov vlků (lupus znamená latinsky vlk). Později si ji oblíbila sicilská mafie pro devastující zranění, která tato brokovnice způsobuje.

 

Jak bude zážitek probíhat? Po zahájení začne základní instruktáž pro chování na střelnici, školení v ovládání zbraní, praktická ukázka střelby (provádí instruktor) a poté už si můžeš zastřílet z vybraných zbraní. Na konci zážitku ti povíme, jak moc (ne)přesně sis vedl. Je potřeba, abys po celou dobu dbal pokynů instruktora a bezvýhradně dodržoval pravidla bezpečnosti.

 

K provozování zážitku Xtreme hunter není potřeba zbrojní pas.

 

Děti do 18 let nesmí na střelnici bez doprovodu rodičů. Zážitek není vhodný pro osoby s onemocněním srdce a krevního oběhu. Pro absolvování zážitku je potřeba přiměřená fyzická kondice umožňující držení a obsluhu zbraně.

 

 

Možná se ale chceš střelbu a manipulaci se zbraněmi. V takovém případě zkus náš kurz střelby.

Po odeslání poptávky dostaneš potvrzovací e-mail. Poté tě budeme kontaktovat, domluvíme termín a podrobnosti. Následně pak od nás dostaneš bližší info, co a jak si na zážitek připravit.

 

Je v ceně:

  • Kurz bezpečné manipulace se zbraní
  • Střelba na kryté střelnici
  • Instruktor střelby po celou dobu zážitku
  • Střelivo – 12 ks
  • Pronájem střelnice
  • Zapůjčení ochrany zraku a sluchu
Cena: 2497 Kč
cena je udávaná za osobu, ale zážitek lze rozdělit mezi dvě osoby