fbpx

Výstup na TriglavSlovinsko

Výstup na Triglav

Slovinsko

Zobrazit galerii

Druh

Horská turistika & Via Ferrata

Termíny

Dohodou - zakoupení jako voucher

Na jak dlouho?

1 den
Cena: 3397 Kč

Triglav (2 864 m n. m.) je nejvyšší hora Slovinska a Julských Alp, která se nachází v Triglavském národním parku na severozápadě země.  Triglav podle prastarých legend zosobňoval nejvyššího slovanského boha a byl spojením tří mocných bohů: Svaroga- praotce bohů, Peruna- hromovládce a Svantovíta- boha země. Jestli byl Triglav skutečně nejvyšším bohem slovanů už se dnes asi nedozvíme, ale při výstupu na tuto tajuplnou horu určitě jeho přítomnost pocítíme.

Tohle je trip pro zkušené horolezce, zdatné sportovce a ty, kteří hledají výzvy. Celý výstup i sestup totiž zvládneme během jednoho dne. Zvládnout Triglav za jeden den není nic jednoduchého a zaručujeme, že si sáhnete na dno. Ale pokud nemáte strach a svým schopnostem věříte, pomůžeme vám dostat se bezpečně nahoru i dolů.

Horské výstupy patří mezi náročné zážitky. Nezbytné předpoklady každého z účastníků jsou perfektní zdravotní stav a fyzická zdatnost.

 

Pokud tě zajímá, jak výstup na Triglav vypadá, přečti si o tom na našem blogu.

 

Po úspěšné objednávce dostaneš potvrzovací email. Do tří dnů ti pak dorazí poukaz, díky kterému budeš mít ty nebo ten, koho chceš obdarovat 9 měsíců na využití.

Je v ceně:

  • 4200 výškových metrů během jednoho dne
  • Průvodce
  • Zapůjčení kompletního horolezeckého vybavení

Není v ceně:

  • Doprava na místo
  • stravování
Cena: 3397 Kč
cena za osobu