fbpx

SnowkitingPo celé ČR a SK

Snowkiting

Po celé ČR a SK

Zobrazit galerii

Druh

kurz

Nejbližší termíny

Na jak dlouho?

1 - 5 dní

Naučíme tě kitovat na vodě, na sněhu i na zemi. Stačí si vybrat. Zvládneš ovládat několik velikostí a druhů draků, provedeme tě výcvikem a vyladíme ti techniku. Připravíme tě tak, že příště už zvládneš samostatnou jízdu za drakem i bez instruktora a můžeš si kdekoliv a kdykoliv jezdit po vlastní ose. Kurzy závisí na sezoně. V zimě se věnujeme snowkitingu, v létě si užiješ kitesurfingu a landkitingu. Když nevyjde počasí, nemusíš věšet hlavu, nahradíme ti nevyužité dny kurzu.

Kitingem tě provedou zkušení instruktoři, kteří tě naučí vše nezbytné a zdokonalí tvou techniku. Půjčíme ti profesionální vybavení a ukážeme ti perfektní spoty pro kiting. Nic nenecháváme náhodě a jako vždy pro tebe máme nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu, který tě posune kupředu. 

Při snowkitingu máš na nohou lyže nebo snowboard a šílenou rychlostí se řítíš po zasněžené pláni. A kurz je nejrychlejší vstupenka do tohoto světa plného adrenalinu.

 

Jaké kurzy snowkitingu pro tebe vlastně máme?

 

Jednodenní kurz

V kurzu se seznámíme se s základními principy powerkitingu a to jak po teoretické tak praktické stránce, včetně jízdy za drakem.

Cílem jednodenního kurzu snowkitingu je naučit se základním dovednostem s malými a velkými draky, bezpečná manipulace s vybavením, zvládání startů a přistání, příprava na první rozjezdy a také tvoje první jízda za drakem. Možnost svezení je však ovlivněna tvými schopnostmi a taky povětrnostními podmínkami.

V případě, že jezdíš na snowboardu, doporučujeme spíše dvoudenní kurz.

 

Dvoudenní kurz

Ve dvoudenním kurzu budeme pokračovat v tom, co by ses jinak naučil v jednodenním kurzu. Tedy v základech,  na kterých se naučíš bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Osvojíš si bezpečnou jízdu za drakem, včetně vracení se na místo startu.

První den kurzu se seznámíš s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka a seznámíš se s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme ti několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém bude následovat samostatná jízda za drakem. Druhý den je zaměřen na samotné ježdění a jeho postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se ti budou věnovat naši zkušení instruktoři.

 

Pětidenní kurz

V tomto kurzu budeme zasvěceni plně do tajů kitingu a jízdy na snowkitu, včetně nejjednodušších triků. Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí kitingu věnovat naplno a na té nejvyšší úrovni. Kurz snowkitingu je nejlepší volbou pro vstup do světa powerkitingu.

V pětidenním snowkiting kurzu tě seznámíme s kompletní teorií, včetně všech pravidel a zásad jízdy a informací o tom, jak to probíhá na různých spotech a na závodech. Po zvládnutí samotné jízdy za drakem, se zaměříme na chyby v řízení, které se budeme snažit odstranit. Naučíš se bezpečné jízdě mezi více jezdci (úhybné manévry, řešení krizových situací). Tento kurz bývá obvykle rozdělen do více termínů.

 

Na prvním místě je pro nás bezpečnost a důraz klademe na správné návyky a metodiku. To vše tě bezpečně naučíme tak, aby jsi si příště troufl na i sám.

 

 

Po úspěšné objednávce dostaneš potvrzovací email. Pokud nemáš objednávku na přesný termín, budeme tě kontaktovat, domluvíme termín a podrobnosti. Následně pak od nás dostaneš emailem pozvánku s podrobnými informacemi. Nebo objednej akci jako dárek formou poukazu.

Je v ceně:

  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro snowkiting

Není v ceně:

  • Doprava na místo
  • Lyže nebo Snowboard
Tak co to bude?

Jednodenní kurz

Nauč se fundamentální základy pro kiting na sněhu!
Pustíme se do toho?

Cena:
1860 Kč
 

Dvoudenní kurz

Perfektně si osvojíš základy a začneš létat sám!
Jdeme na to!

Cena:
3490 Kč
 

Pětidenní kurz

Myslíš to s kitingem vážně co?
Vítej mezi profíky!
Tak na co čekáš?

Cena:
6890 Kč