fbpx

Sharpshooter Odstřelovací puškyBrno

Sharpshooter
Odstřelovací pušky

Brno

Zobrazit galerii

Druh

Kurz

Termíny

Termín je dohodou.

Na jak dlouho?

1 hodina
Cena: 3097 Kč

Nachystali jsme pro tebe speciální odstřelovací balíček. S námi nebudeš střílet z běžných zbraní, ze kterých můžeš střílet kdekoli jinde. Připravili jsme opravdu unikátní zbraně, aby adrenalin nepřestával proudit.

Zažiješ pocity, které měl Vasilij Zajcev, když u Stalingradu střílel s Mosin-Nagant 91/30. Se stále více populární klasikou CZ UB 557 Eclipse zjistíš, proč je Česko světovou zbrojní velmocí. Okusíš, jaké je to být příslušníkem Euro-Amerických armádních a policejních speciálních sil s Útočnou puškou Heckler & Koch 243 TAR. Prostě se z tebe na chvíli stane odstřelovač – sharpshooter.

Po zahájení začne základní instruktáž pro chování na střelnici, školení v ovládání zbraní, praktická ukázka střelby (provádí instruktor) a poté následuje střelba z vybraných zbraní. Celý zážitek je ukončen vyhodnocením výsledků střelby. Po celou dobu zážitku je třeba dbát pokynů instruktora a bezvýhradně dodržovat pravidla bezpečnosti.

K provozování zážitku Sharpshooter není potřeba zbrojní pas.

Děti do 18 let nesmí na střelnici bez doprovodu rodičů. Zážitek není vhodný pro osoby s onemocněním srdce a krevního oběhu. Pro absolvování zážitku je třeba přiměřená fyzická kondice umožňující držení a obsluhu zbraně.

Možná se ale chceš střelbu a manipulaci se zbraněmi. V takovém případě zkus náš kurz střelby.

Po odeslání poptávky dostaneš potvrzovací e-mail. Poté tě budeme kontaktovat, domluvíme termín a podrobnosti. Následně pak od nás dostaneš bližší info, co a jak si na zážitek připravit.

Je v ceně:

  • kurz bezpečné manipulace se zbraní
  • střelba na kryté střelnici
  • instruktor střelby po celou dobu zážitku
  • střelivo - 35 ks
  • Pronájem střelnice
  • Zapůjčení ochrany zraku a sluchu
Cena: 3097 Kč
cena je udávaná za osobu, ale zážitek lze rozdělit mezi dvě osoby