fbpx

KitesurfingSicílie a Německo

Kitesurfing

Sicílie a Německo

Zobrazit galerii

Druh

Kurz

Nejbližší termíny

Na jak dlouho?

2 - 5 dní

Naučíme tě kitovat na vodě, na sněhu i na zemi. Stačí si vybrat. Zvládneš ovládat několik velikostí a druhů draků, provedeme tě výcvikem a vyladíme ti techniku. Připravíme tě tak, že příště už zvládneš samostatnou jízdu za drakem i bez instruktora a můžeš si kdekoliv a kdykoliv jezdit po vlastní ose. Kurzy závisí na sezoně. V zimě se věnujeme snowkitingu, v létě si užiješ kitesurfingu a landkitingu. Když nevyjde počasí, nemusíš věšet hlavu, nahradíme ti nevyužité dny kurzu.

Kitingem tě provedou zkušení instruktoři, kteří tě naučí vše nezbytné a zdokonalí tvou techniku. Půjčíme ti profesionální vybavení a ukážeme ti perfektní spoty pro kiting. Nic nenecháváme náhodě a jako vždy pro tebe máme nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu, který tě posune kupředu. 

Kitesurfing si užiješ s tažným drakem na vodě. Jestli jsi nikdy kite v ruce neměl/a, do vody se nehrň – nebo se obrať na profíky, kteří tě naučí draka bezpečně ovládat. To je pravidlo surfkitingu.

 

Jaké kurzy kitesurfingu pro tebe vlastně máme?

 

 

Dvoudenní kurz

V kurzu se naučíš bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Osvojíš si start a jízdu po větru. Kurz je úvodním vstupem do kiteboardingu a tvou první lekcí.

První den kurzu se seznámíš s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka a seznámíš se s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme ti několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém bude následovat samostatná jízda za drakem. Druhý den je zaměřen na samotné ježdění a jeho postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se ti budou věnovat naši zkušení instruktoři.

 

Třídenní kurz

Ve dvoudenním kurzu budeme procvičovat fundamentální základy,  na kterých se naučíš bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Osvojíš si bezpečnou jízdu za drakem, včetně vracení se na místo startu.

První den kurzu se seznámíš s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka a seznámíš se s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme ti několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém bude následovat samostatná jízda za drakem. Druhý a třetí den je zaměřen už jen na samotné starty a základy jízdy a postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se ti budou věnovat naši zkušení instruktoři.

 

Pětidenní kurz

V tomto kurzu budeme plně zasvěceni do tajů kitingu a surfkitingu, včetně nejjednodušších triků. Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí kitingu věnovat naplno a na té nejvyšší úrovni. Pětidenní kurz je nejlepší volbou pro vstup do světa nejen rekreačního powerkitingu.

V pětidenním kurzu kitesurfingu tě seznámíme s kompletní teorií, včetně všech pravidel a zásad jízdy a informací o tom, jak to probíhá na závodech a kiterských spotech. Po zvládnutí samotné jízdy za drakem, se zaměříme na chyby v řízení, které se budeme snažit odstranit. Naučíš se bezpečné jízdě mezi více jezdci (úhybné manévry, řešení krizových situací). Tento kurz bývá obvykle rozdělen do více termínů.

 

Na prvním místě je pro nás bezpečnost a důraz klademe na správné návyky a metodiku. To vše tě bezpečně naučíme tak, aby jsi si příště troufl na i kitesurfing sám.

 

 

Po úspěšné objednávce dostaneš potvrzovací email. Do tří dnů ti pak dorazí poukaz, díky kterému budeš mít ty nebo ten, koho chceš obdarovat 9 měsíců na využití.

Je v ceně:

  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro kitesurfing

Není v ceně:

  • Doprava na místo
Tak co to bude?

Dvoudenní kurz

Nauč se fundamentální základy pro kiting na vodě!
Pustíme se do toho?

Cena:
5690 Kč
 

Třídenní kurz

Perfektně si osvojíš základy a začneš létat sám!
Jdeme na to!

Cena:
7990 Kč
 

Pětidenní kurz

Myslíš to s kitingem vážně co?
Vítej mezi profíky!
Tak na co čekáš?

Cena:
10990 Kč