fbpx

Gunslinger Krátké zbraněBrno

Gunslinger
Krátké zbraně

Brno

Zobrazit galerii

Druh

zážitkové střelba

Termíny

Termín je dohodou.

Na jak dlouho?

1 hodina
Cena: 1797 Kč

Nachystali jsme pro tebe speciální střelecký balíček s pistolemi, které používají ozbrojené složky z celého světa. Jedná se o specifický balíček krátkých zbraní – s námi nebudeš střílet z běžných zbraní, ze kterých můžeš střílet kdekoli jinde. Připravili jsme opravdu unikátní, aby adrenalin v žilách neklesal.

Jako první se ti dostane do rukou vysoce moderní česká pistole CZ P-10C, která je díky novátorskému konstrukčnímu řešení a velké palebné kapacitě používaná ozbrojenými složkami po celém světe a zároveň vhodná i pro skryté nošení na osobní obranu.

Se světoznámou rakouskou pistolí Glock 17 se vžiješ do role pravých amerických COP’s, u kterých se tahle pistole stala poznávacím prvkem. A na závěr vyzkoušíš opravdový skvost – českou celoocelovou sportovní pistoli CZ SHADOW 2. Model, se kterým dobří střelce střílejí skvěle a ti nejlepší suverénně vítězí na nejprestižnějších soutěžích.

 

Po zahájení začne základní instruktáž pro chování na střelnici, školení v ovládání zbraní, praktická ukázka střelby (provádí instruktor) a už si můžeš zastřílet z vybraných zbraní. Na konci se dozvíš, jak moc se ti povedlo (ne)trefovat cíl. Po celou dobu zážitku je třeba dbát pokynů instruktora a bezvýhradně dodržovat pravidla bezpečnosti.

 

K provozování zážitku Gunslinger není potřeba zbrojní pas.

 

Děti do 18 let nesmí na střelnici bez doprovodu rodičů. Zážitek není vhodný pro osoby s onemocněním srdce a krevního oběhu. Pro absolvování zážitku je třeba přiměřená fyzická kondice umožňující držení a obsluhu zbraně.

Možná se ale chceš střelbu a manipulaci se zbraněmi. V takovém případě zkus náš kurz střelby.

 

Po odeslání poptávky dostaneš potvrzovací e-mail. Poté tě budeme kontaktovat, domluvíme termín a podrobnosti. Následně pak od nás dostaneš bližší info, co a jak si na zážitek připravit.

Je v ceně:

  • Kurz bezpečné manipulace se zbraní
  • Střelba na kryté střelnici
  • Instruktor střelby po celou dobu zážitku
  • Střelivo – 45 ks
  • Pronájem střelnice
  • Zapůjčení ochrany zraku a sluchu
Cena: 1797 Kč
cena je udávaná za osobu, ale zážitek lze rozdělit mezi dvě osoby