fbpx

FlyboardingPředměřice nad Labem u Hradce Králové

Flyboarding

Předměřice nad Labem u Hradce Králové

Zobrazit galerii

Druh

zážitek

Nejbližší termíny

Na jak dlouho?

20 - 30 min

Zažij unikátní pocit a extrémně adrenalinový zážitek. Flyboard tě dokáže díky silnému proudu vody dostat až 9 metrů nad hladinu a je jen na tobě, na co si troufneš. Jet několik metrů pod vodou? Vyšvihnout se nad hladinu jako delfín a užít si stav beztíže? Proč ne! Flyboarding je pecka pro vodní nadšence, kteří se chtějí cítit jako superhrdina. Zvládne ho každý, kdo se nebojí, nic složitého nebo náročného tě nečeká. Jen adrenalin proudící žilami.

Flyboard funguje na bázi cirkulace vody, kdy je hadice zapojená za turbínu silného vodního skútru, která do hadice vhání obrovské množství vody, a ta tě následně svou silou vznese až do výšky 9 m. Létání na flyboardu je oproti jiným vodním sportům opravdu jednoduché. Létat může opravdu každý. Samotný let koordinuješ pouze nohama připevněnýma k prknu flyboardu, stačí jen udržet rovnováhu. Jakmile začneš během několika minut flyboard ovládat, bude jen na tobě, na jakou výšku a akrobatické kousky si troufneš!

 

Jak zážitek na flyboardu probíhá?

 

 

Máme pro tebe připravené 3 varianty, přičemž se jedna od druhé liší v časové náloži. Ale pozor. nejdelší časová nálož zničí i tvrdého chlapa! Máš na to?

Nejdříve projdeš cca 10 min školením instruktora, který ti vysvětlí ovládání a pohyb na flyboardu a taky samozřejmě bezpečnost. Pak si oblečeš neopren, vestu, helmu a hurá na to! Instruktor ti pomůže zapnout flyboard, teď už jen zbývá skočit do vody a čekat, až se zapnou trysky.

Není třeba nějakých sportovních predispozic. Po domluvě s instruktorem může přidávat sílu trysek a tím zrychlí, zesílí a zintenzivní cely tvůj let.

 

Zážitek je vhodný i pro děti od 7 let v doprovodu rodičů.

 

 

 

Po úspěšné objednávce dostaneš potvrzovací email. Do tří dnů ti pak dorazí poukaz, díky kterému budeš mít ty nebo ten, koho chceš obdarovat 9 měsíců na využití.

Je v ceně:

  • Odborné zaškolení v délce 10 minut
  • Zapůjčení veškerého vybavení potřebného pro let (FlyBoard, vodní skútr, neopren, vesta, helma)
  • Služby instruktora

Není v ceně:

  • Plavky ti nepujčíme
Tak co to bude?

Flyboard - basic

Instruktáž + 10 minut letu

Cena:
1490 Kč
 

Flyboard - medium

Instruktáž + 15 minut letu

Cena:
1990 Kč
 

Flyboard - expert

Instruktáž + 20 minut letu

Cena:
2490 Kč