fbpx

FirewalkingPtýrov

Firewalking

Ptýrov

Druh

Workshop

Nejbližší termíny

Na jak dlouho?

4 hodiny - 2 a půl dne

Firewalking není jen o tom, že vykročíš ze své komfortní zóny. Překonej své strachy a obavy. Nauč se během jediného víkendu pracovat se svou myslí a překonávat své vlastní hranice.  Zaměříš se na svou mysl, naučíš se pracovat s vlastním strachem a tvůj život nabere úplně nový rozměr. Chůze přes žhavé uhlí má obrovský vliv na psychologické nastavení. Jakmile přejdeš přes 800 stupňů žhavé uhlíky bez jediné popáleniny, pochopíš, že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné bloky, které si nosíš v sobě a které tě brzdí.

Uprostřed přírody na jihu Krkonoš zažiješ víkend, na který nezapomeneš. Čeká tě sebepoznání, naučíš se sebelásce a budeš si mnohem více věřit. A tohle kombo ti zajistí spokojenější život, který si budeš užívat plnými doušky, to ti zaručujeme. Odstraníš staré bloky, které si v sobě neseš už dlouhá léta a které tě brzdí v rozletu. Celý víkend bude transformační, firewalking, meditace, rappé medicíná budou jen prostředkem, jak dojdeš poznání sebe sama.

Chceš si celý zážitek prožít během jednoho odpoledne? S přechodem žhavého uhlí se v tobě spustí transformační proces. Naučíš se komunikovat se svou intuicí. Protože nakonec je to jen tvůj vnitřní hlas, který stojí mezi tebou a překročením ohně.

 

Co tě na semináři čeká?

Sebepoznání

Tvou podstatou je neomezená bytost.

Sebeláska a sebevědomí

Nedostatek sebelásky a sebevědomí je v dnešní společnosti dost rozšířený problém a proto se naučíš jak mít rád sám sebe a věřit si, protože tohle je úplný základ šťastného bytí.

Odstraňování bloků

Každý z nás v sobě máme spoustu bloků, někdo méně, někdo více.. Každopádně tyto bloky nás v životě brzdí. Společně odblokujeme i ty nejhlubší bloky z minulosti.

Meditace

Věřím, že meditace by měly být každodenní součástí našich životů. Na semináři se dozvíte proč a jak meditovat. Celý víkend budeme provádět různé meditace a techniky.

Výstup z komfortní zóny

Říká se že když nic neuděláš, tak nic nezkazíš, to je sice pravda, ale taky nic nedokážeš! Celý víkend bude jedno velké vystoupení z tvé současné „Komfortní Zony“. Odhodíš bloky i stud až pochopíš, že být mimo KZ je fajn.

Přechod přes žhavé uhlí

Na konci dne projdeš posvátnou ceremonií při které pochopíš, že dokážeš cokoliv chceš. Od té doby se tvůj život od základu změní!

Strachy

Strachy nás v životě hodně brzdí a ptoto se jim postavíme tváří v tvář a provždy naše vnitřní strachy porazíme.

Rappé

Možnost vyzkoušení této medicíny v praxi.

A mnohem více

Celý tento víkend bude opravdu ‚Transformační“ a sebepoznávací. Podíváš se do hloubky sebe samého a pochopíš spoustu věcí které ti zbytečně ucházeli.

 

 

Program:

 

Pátek:

Zahájení: Pátek (16:00h)

Sobota:

Ranní joga s dýchacím cvičením a otužováním, společná snídaně, odpolední program, oběd, volno, sdílení a seznámení s rappé, večeře, noční program s firewalkingem, oslava

Neděle: 

Ukončení ve 14:00h
Ranní joga s dýchacím cvičením a otužováním, společná snídaně, odpolední sdílení, fotografování/natáčení, oběd, ukončení semináře.

 

 

Celý seminář zakončíme rituálem díky kterému navždy odblokuješ svoje nevětší strachy!  Zároveň si uvědomíš spoustu věcí a zklidníš mysl. Poté tvůj život nabyde nových rozměrů.

 

 

Po úspěšné objednávce dostaneš potvrzovací email. Do tří dnů ti pak dorazí poukaz, díky kterému budeš mít ty nebo ten, koho chceš obdarovat 9 měsíců na využití.

Je v ceně:

  • Ubytování
  • Občerstvení

Není v ceně:

  • Doprava na místo
Tak co to bude?

Půldenní firewalking

4 hodiny v ohni
Jdeme na to!

Cena:
1997 Kč
 

Víkendový firewalking

Hledáš hluboký transformační zážitek
tvá cesta začíná zde!

Cena:
7777 Kč