fbpx

Defender Obranné a útočné zbraněBrno

Defender
obranné a útočné zbraně

Brno

Zobrazit galerii

Druh

zážitkové střelba

Termíny

Termín je dohodou.

Na jak dlouho?

1 hodina
Cena: 2497 Kč

Speciální střelecký balíček pro ty, kteří se chtějí vžít do role SWAT. Jedná se o specifický balíček obranných i útočných zbraní. S námi nebudeš střílet z běžných zbraní, ze kterých můžeš střílet kdekoli jinde. Připravili jsme opravdu unikátní, aby ti adrenalin nepřestával kolovat v žilách.

Se světoznámou rakouskou pistolí Glock 17 se vžiješ do role pravých amerických COP’s, u kterých se tahle pistole stala poznávacím prvkem. Třetí generace české samonabíjecí pušky PAR Mk3 byla v průběhu let testována a je používána speciálními jednotkami a útvary ČR, Izraele, Kazachstánu, Thajska a dalších. Ty budeš mít možnost tenhle unikát vyzkoušet na ostro.

A co takhle klasiku? Americká univerzální brokovnice Remington 870 Express zvládne lov, sport i obranu. Aby taky ne! Vyrábí přes 60 let a je ve výzbroji policejních jednotek po celém světě. Díky téhle klasice se vžiješ do kůže SWAT.

 

Jak to bude probíhat?

Po zahájení začne základní instruktáž pro chování na střelnici, školení v ovládání zbraní, praktická ukázka střelby (provádí instruktor) a poté už dostaneš do rukou vybrané zbraně. Na konci dostaneš vyhodnocení, jak moc se ti dařilo (ne)trefovat cíle. Po celou dobu zážitku je třeba dbát pokynů instruktora a bezvýhradně dodržovat pravidla bezpečnosti.

 

K provozování zážitku Defender není potřeba zbrojní pas.

 

Děti do 18 let nesmí na střelnici bez doprovodu rodičů. Zážitek není vhodný pro osoby s onemocněním srdce a krevního oběhu. Pro absolvování zážitku je třeba přiměřená fyzická kondice umožňující držení a obsluhu zbraně.

Možná se ale chceš střelbu a manipulaci se zbraněmi. V takovém případě zkus náš kurz střelby.

 

Po odeslání poptávky dostaneš potvrzovací e-mail. Poté tě budeme kontaktovat, domluvíme termín a podrobnosti. Následně pak od nás dostaneš bližší info, co a jak si na zážitek připravit.

Je v ceně:

  • Kurz bezpečné manipulace se zbraní
  • Střelba na kryté střelnici
  • Instruktor střelby po celou dobu zážitku
  • Střelivo – 30 ks
  • Pronájem střelnice
  • Zapůjčení ochrany zraku a sluchu
Cena: 2497 Kč
cena je udávaná za osobu, ale zážitek lze rozdělit mezi dvě osoby